Кошик
303 відгуків
Майстерня бізнес - планів
+380 (50) 443-33-56
+380 (98) 692-80-17

Тваринництво

Тваринництво, безсумнівно, є однією з найбільш важливих галузей сільського господарства. І справа не тільки в тому, що ця галузь має стратегічне значення. Вона є основоположною для харчової промисловості. Адже саме завдяки тваринництву виробляються та переробляються продукти харчування - м'ясо, молоко, тваринні жири, яйця, мед та ін. Завдяки тваринництву отримує сировину для подальшої переробки легка та текстильна промисловість - це шерсть, шкіра, хутро, овчина, волос, щетина, пух, перо і навіть кокони. Продукти відходів життєдіяльності тварин - гній, пташиний послід, є повноцінним органічним добривом і використовуються в рослинництві. Крім того, таких тварин, як коня і робочі воли досі, по-старому, використовують на сільськогосподарських і транспортних роботах. Ще продукцію тваринництва використовують хімічна, лакофарбна і звичайно ж, фармацевтична промисловості.

Інвестиції в тваринництво відрізняються високою ефективністю і є перспективним, активно розвиваються трендом. В цьому розділі сайту представлені шаблони бізнес-планів і техніко - економічних обгрунтувань (ТЕО), доступних до завантаження для попереднього перегляду, за такими напрямками тваринництва :

Всі шаблони бізнес - планів та ТЕО унікальні, авторські, виконані по міжнародним стандартам UNIDO та ЄБРР (EBRD).
Для всіх виконаних проектів існує швидка і не вимагає глибоких знань у сфері економіки можливість розрахунку всіх показників ефективності з урахуванням персональних даних та можливостей інвестицій.

Для партнерів компанії існує можливість участі в проектах пільгового кредитування канадськими інвесторами на суму понад $US 10 млн (не менше 11% власного участі)

Бурхливе зростання з року в рік в Україні показує птахівництво, особливо активно - виробництво курячого м'яса, вирощування бройлерів. Особливе місце в птахівництві займає яєчне напрямок. Кількість нових гравців, які з'являються на ринку не може не вражати - все більше яєць в регіонах виробляються локальними гравцями ринку. Пропаганда здорового способу життя і бажання харчуватися дієтичним, низькокалорійним м'ясом, разом з чудовими економічними показники - стимул для розвитку бізнесу вирощуванню індички в Україні. Дуже "екзотичним", а значить, цікавим для інвестування, як і раніше залишається промислове виробництво гусей.  

Не менш активно за останнє десятиліття розвивається свинарство м'ясного і м'ясо-сального напрямку. Причому все більш популярною стає канадська технологія утримання свиней. 

Саме завдяки тому, що поголів'я великої рогатої худоби (ВРХ) в Україні останні два десятиліття неухильно знижується, економічна ефективність виробництва телятини і яловичини з року в рік стає все вище і вище. Вимоги, що пред'являються молокопереробними підприємствами до якості молока, як сировини для переробки, високі. Україна відчуває дефіцит якісного молока і брак його виробників загальнонаціонального масштабу.  

Активно розвивається в Україні і виробництво баранини. Промислове вирощування овець - дуже перспективний і диверсифицирующий економічні ризики вид бізнесу. Продукція вівчарства - м'ясо, шерсть, молоко і продукти його переробки - бринза, фета і різні м'які сири, вже зараз не залежується на полицях супермаркетів мільйонників.

Бізнес на наданні послуг забою тварин фермерським господарствам і тваринницьким підприємствам стає все більш популярним і затребуваним. Причин замовляти забій тварин "на стороні" їх господарям кілька - як посилення вимог санепідем органів, так і велике інвестиційне навантаження на дрібні фермерські підприємства при будівництві власних цехів забою .

На особливу увагу заслуговує розвиток такого тваринницького напряму, як кролівництво. Завдяки унікальним властивостям кролика - його супер плодючості (в середньому за рік одна самка приносить 74 крольчонка, збереження особин становить не менше 90%), дієтичного м'яса (насичено білком - невід'ємна складова раціону харчування спортсменів, кролятина - перше м'ясо, що вводиться в прикорм харчування дітей) і відмінної конверсії корму, при організації правильного харчування, промислове кролівництво є одним з найбільш економічно ефективних видів тваринництва. Організація процесу годування кроликів гідропонним зеленим кормом (ГЗК) - ключ до розвитку цього бізнесу і досягнення відмінних показників економічної ефективності.

Також пропонуємо послуги у створенні :
1) полегшеного варіанту бізнес - плану (без маркетингової та описових частин);
2) ТЕО (техніко - економічного обґрунтування);
3) бізнес - презентації; 
4) маркетингової концепції;
5) підготовки бізнес - есе;
6) маркетингових досліджень (анкетування, польові, експертні, телефонні опитування)

До кожного бізнес - плану надається файл проекту з розрахунковими даними і ПО (програмне забезпечення) для роботи з ним. При необхідності внесення змін у розрахунки, коригування та виконання What - IF аналіз це можна зробити самостійно, швидко і необмежену кількість разів.

Багато інших робіт і можливостей.
Звертайтеся, ми знайдемо компромісне рішення для будь-яких запитів

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner