Кошик
305 відгуків
Майстерня бізнес - планів
+380 (50) 443-33-56
+380 (98) 692-80-17

Бізнес – план (ТЕО). ПВХ вироби. Слайдорс. Быстромонтажные конструкції для організації виставок, конференцій

  • Послуга

від 5 000 ₴

+380 (50) 443-33-56
  • +380 (98) 692-80-17

Замовлення тільки за телефоном

Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Бізнес – план (ТЕО). ПВХ вироби. Слайдорс. Быстромонтажные конструкції для організації виставок, конференцій
Бізнес – план (ТЕО). ПВХ вироби. Слайдорс. Быстромонтажные конструкції для організації виставок, конференцій
від 5 000 ₴
Послуга
+380 (50) 443-33-56
  • +380 (98) 692-80-17
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

"Бізнес – план (ТЕО). Організація виробництва комплектуючих для світлопрозорих конструкцій. ПВХ конструкції системи SLIDORS (Слайдорс) і фурнітура для пластикових вікон. " є універсальним шаблоном.

Колись виконаний за індивідуальним замовленням, цей бізнес-план стандартизований під реалії українського ринку, з нього видалені персональні дані замовника, і зараз він доступний для широкого кола бізнесменів.

Метою розробки цього бізнес - плану є обґрунтування економічної ефективності інвестицій у розвиток виробництва комплектуючих для світлопрозорих конструкцій. Для реалізації планів підприємством планується придбати нове обладнання, що дозволить підприємству істотно наростити обсяги виробництва продукції, освоїти нові матеріали для виробництва, розширити асортимент продукції, що надається і знизити собівартість її виробництва. Це призведе до зміцнення позицій на ринку виробництва комплектуючих для світлопрозорих конструкцій (вікон) на ринку України.

Придбання виробничих ліній дасть можливість підприємству здійснити випуск нових високорентабельних продуктів, відомих на ринку країн СНД, але до цих пір є "ноу - хау" на українському ринку - быстромонтажных ПВХ систем SLIDORS (Слайдорс), що дозволяють у лічені години провести "скління" або "утеплення" балкона, створення захищених приміщень (кімнат) для організації виставок і тимчасових заходів.

Ринок світлопрозорих конструкцій та комплектуючих до них є одним з найбільш динамічно розвиваються в Україні, мають величезний потенціал. Згідно з експертними оцінками, на сьогоднішній день навіть 100% завантаження протягом декількох років виробничих потужностей всіх підприємств, що виробляють світлопрозорі конструкції в країні - лідері в цій сфері бізнесу - Німеччини буде недостатньо для задоволення зростаючих потреб українського ринку.

Інвестиційна привабливість цього ринку очевидна - за останні кілька років практично всі світові виробники конструкцій відкрили свої представництва в Україні. Перспективи і успіх розвитку виробництва фурнітури і комплектуючих для світлопрозорих конструкцій нерозривно пов'язаний з тенденціями та перспективами розвитку в Україні ринку вікон, систем скління, ринку алюмінієвих конструкцій, а також з темпами зростання будівництва житлових і виробничих приміщень і ринку скла зокрема, яким в проекті буде приділено особливу увагу. У найближчому майбутньому в Україні буде вироблятися ще більше комплектуючих для виготовлення вікон.

Як і кожен ринок, український ринок виробництва фурнітури і комплектуючих для світлопрозорих конструкцій розвивається по своєму шляху. Головна тенденція останнього часу — підвищення вимог до якості продукції. На ринок виходять «якісні» гравці, вимогливіше стає сам замовник. Архітектурні форми ускладнюються. Все більше і більше використовується структурне скління. Для фарбування профілів предпочитаются рідкісні «дорогі» кольору. Очевидна тенденція відходу від максимально «недорогих» конструкцій в бік більш ефектних і красивих, незважаючи на більш високу їх вартість. Розробники систем почали рекламувати «типові» продукти фасадного скління: інтегровані в фасад сонячні батареї, зовнішні сонцезахисні системи, «панельні» (елементні) фасади.

На сьогоднішній день перспективними (з точки зору обсягу продажів) виглядають саме ті системи, які будуть максимально підходити для дійсності українського будівельного ринку, враховуючи всі його архітектурні особливості. До таких систем відносяться універсальні системи балконного скління, системи внутрішніх офісних перегородок, і, звичайно ж, інновації у сфері фасадного скління. Всі рішення, які полегшать роботу переробника і підвищать рівень надійності системи -добре будуть прийняті ринком. Велике майбутнє за «панельними» фасадами, за умови початку будівництва висотних будівель.

Стандарт бізнес - плануUNIDO, адаптація під ЄБРР.
Обсяг роботи - 90 сторінок Times New Roman 11.
Бізнес - план містить 36 зображень (графіки, схеми, діаграми, фотографії).
Дані в бізнес – плані відображені в 30 таблицях.

Розділи бізнес - плану :
МЕМОРАНДУМ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
I. РЕЗЮМЕ
2. ОПИС ПІДПРИЄМСТВА І ГАЛУЗІ
3. ОПИС ПРОДУКЦІЇ (ПОСЛУГ)
4. ОПЕРАЦІЙНИЙ ПЛАН
5. ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ПЛАН
6. ФІНАНСОВИЙ ПЛАН
7. РЕЗУЛЬТАТИ ПРОЕКТУ
8. АНАЛІЗ ЧУТЛИВОСТІ І БЕЗЗБИТКОВОСТІ ПРОЕКТУ
9. РИЗИКИ ПРОЕКТУ ТА ЗАХОДИ ЩОДО ЇХ МІНІМІЗАЦІЇ
ДОДАТКИ

У комплекті з бізнес - планом безкоштовно надається файл проекту з розрахунковими даними і ПО (програмне забезпечення) для роботи з ним. При необхідності внесення змін у розрахунки, коригування та виконання What - IF аналіз це можна зробити самостійно, швидко і необмежену кількість разів. Можливий варіант демонстрації рішення (демо шаблону).

У запропонованому шаблону бізнес – плані розрахований песимістичний (найгірший) для підприємства варіант його розвитку. Це пов'язано з обгрунтуванням ефективності проекту та гарантією повернення залучених коштів. Таким чином, при гарантованій успішності проекту в гіршому для підприємства варіанті розвитку подій, можна з упевненістю говорити про більш успішних показниках його функціонування в перспективі, що вже саме по собі враховує певну частку ризику в реалізації проекту. Економічний ефект отриманий при таких розрахунках, вказує на спроможність проекту та його часткової захищеності від таких ризиків.

В роботі описані плани і перспективи розвитку підприємства, способи їх досягнення. В інвестиційному розділі бізнес - плану описано придбане обладнання, надані його технічні характеристики, вартість і зовнішній вигляд. Також у розглянутому документі представлений організаційний план заходів щодо введення комплексу в промислову експлуатацію. Оскільки інвестиційна діяльність завжди здійснюється в умовах невизначеності, ступінь якої може значно варіюватися, в реалізації будь-якого проекту досить вагомий фактор ризику.

В момент прийняття рішення про інвестування в новий бізнес складно точно передбачити економічний ефект цієї операції. Тому нерідко рішення приймаються на інтуїтивній основі. Грамотне, математично обґрунтоване прийняття рішень інвестиційного характеру, як і будь-який інший вид управлінської діяльності, ґрунтується на використанні різних формалізованих і неформалізованих методів.

Поточний проект проаналізований з точки зору "стійкості" до ризиків. В основі аналізу лежить метод "Монте - Карло", основні засади якого викладені в розділі "Стійкість проекту до ризиків" цього документа. Для аналізу в цьому бізнес - плані використовувалася завідомо песимістична модель сценарію розвитку бізнесу. Аналіз проекту показав "завидну" стабільність проекту до ризиків, тим самим в черговий раз підтвердивши свою привабливість для інвестора, його надійність і гарантії повернення кредиту.

Для оцінок в поточному проекті використовувалися звіти про прибутки і збитки, кеш – фло. У бізнес – плані побудований баланс, розраховані фінансові показники проекту, що використовуються в міжнародній практиці. Також у бізнес – плані описані методи розрахунку цих показників та їх оцінка.

Результатом розрахунку фінансових показників є таблиця інтегральних показників проекту, що вказує на високу рентабельність проекту і швидку його окупність. У маркетинговому розділі бізнес – плану виконано аналіз ситуації на ринку, розглянуто основні виробники продукції на українському ринку, описані тенденції і перспективи розвитку ринку, представлена структура імпортно – експортних операцій, основні методи державного регулювання ринку, виконаний SWOT – аналіз. У додатку до бізнес – плану представлені стандарти ДСТУ на сировину і продукцію.

У результаті аналізу всіх проведених розрахунків у бізнес – плані розрахунків можна з упевненістю говорити про привабливість проекту для інвесторів і гарантії повернення позикових коштів згідно з обумовленими умовами.

ПП «Майстерня бізнес - планів» також надасть Вам послуги у створенні :
1) полегшеного варіанту бізнес - плану (без маркетингової та описових частин);
2) ТЕО (техніко - економічного обґрунтування);
3) бізнес - презентації;
4) маркетингової концепції;
5) підготовки бізнес - есе;
6) маркетингових досліджень (анкетування, польові, експертні, телефонні опитування)


У нас багато інших робіт і можливостей.
Звертайтеся, ми знайдемо компромісне рішення для будь-яких запитів.

Для партнерів компанії існує можливість участі в проектах пільгового кредитування канадськими інвесторами на суму, що перевищує $US 10 млн (не менше 11% власного участі).

Користувальницькі характеристики
Для малого бізнесуВеликий бізнес
Малий бізнеси
Вихід на ринокБаланс попиту та пропозиції
Основні
Допомога у проведенні операцій з продажу бізнесуTrue
Допомога у проведенні операцій з купівлі бізнесуTrue
Допомога у виборі способу залучення зовнішнього фінансуванняTrue
Допомога в пошуку майбутнього інвестораTrue
Залучення капіталу портфельних інвесторівTrue
Розробка структури інвестуванняОцінка інвестиційної привабливості проектів, Незалежна оцінка бізнесу, Вибір стратегії фінансування, Розроблення інвестиційної документації, Розрахунок фінансових параметрів, Підготовка презентаційних матеріалів
Моніторинг розвитку ситуації після завершення операціїTrue
  • Ціна: від 5 000 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner