Кошик
305 відгуків
Майстерня бізнес - планів
+380 (50) 443-33-56
+380 (98) 692-80-17

Бізнес–план (ТЕО). Логістична (транспортна) компанія. Послуги перевезення вантажів

Новинка
  • Послуга
  • Код: транспортная компания

від 10 000 ₴

+380 (50) 443-33-56
  • +380 (98) 692-80-17

Замовлення тільки за телефоном

Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Бізнес–план (ТЕО). Логістична (транспортна) компанія. Послуги перевезення вантажів
Бізнес–план (ТЕО). Логістична (транспортна) компанія. Послуги перевезення вантажів
від 10 000 ₴
Послуга
+380 (50) 443-33-56
  • +380 (98) 692-80-17
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

изнес – план (ТЕО). Логістична (транспортна) компанія. Надання послуг з перевезення вантажів. Міжнародні перевезення" є документом, ознайомившись з яким можна не тільки зрозуміти економічну ефективність роботи цього досить перспективного виду бізнесу і прийняти рішення про інвестиції в нього, але і зрозуміти основні аспекти його ведення - починаючи від вибору транспортних засобів і маршрутів перевезення, і закінчуючи методикою оптимізації використання цих транспортних засобів з метою мінімізації простоїв та оптимізації виробничих витрат.

У пропонованому бізнес–плану розглянуто проект обгрунтування економічної ефективності інвестицій в організацію роботи транспортної компанії. Вантажоперевезення вважаються показником розвитку і здорового функціонування економіки регіону та країни в цілому. Якщо проаналізувати обсяги і характер перевезень, можна зробити висновки про розвиток або вимирання цілих галузей економіки.

Транспортна галузь відіграє важливу роль в економіці. В Україні її частка в структурі валової доданої вартості досягає 7%, а реалізація проектів з будівництва транспортної інфраструктури вносить значний внесок в обсяги інвестицій в основний капітал. Для внутрішньої і зовнішньої торгівлі транспорт є аналогом доровеносной системи людини: збалансоване і своєчасне розвиток транспортної інфраструктури - це фундамент для нарощування обсягів торгівлі.

Ринок вантажоперевезень в Україні постійно розвивається і зміцнюється, так як потреба в його послугах просто величезна. З появою нових пріоритетних напрямків доставки вантажу в країни ЄС, в умовах перегляду пріоритетів за доставку в країни Ближнього Зарубіжжя на користь Білорусі, Молдови та Казахстану, а також при посиленні інтересу до міжміських автоперевезень по Україні, 2020 рік, не дивлячись на коронавірус і торговельні обмеження, закінчився незначним падінням по відношенню до 2019 року, який, у свою чергу, позначив більш ніж десятирічний загальне зростання галузі. Однак, варто зазначити, що цей десятирічний зростання відбувалося швидше всупереч, ніж завдяки», оскільки державна підтримка транспортної галузі була недостатньою.

На ринок вантажоперевезень передусім впливають на такі макроекономічні фактори:
• темпи і обсяги виробництва різних товарів;
• тенденції розвитку оптової і роздрібної торгівлі в Україні;
• динаміка розвитку зовнішньої торгівлі;
• доходи населення;
• рівень цін, показники інфляції.

За офіційною статистикою найбільшим постачальником логістичних послуг в Україні залізничні перевезення, які охоплюють близько 60% всього ринку перевезень. Такий вид доставки вигідний для великих обсягів поставок при перевезеннях на великі відстані. Проте в Україні спостерігається значний знос залізничного полотна та обладнання в цілому, що змушує керівництво залізниці постійно підвищувати ціни на свої послуги. Тому, при значній вартості залізничних перевезень замовники шукають і знаходять альтернативні способи, а саме автомобільні вантажоперевезення.

Кількість і обсяги автотранспортних перевезень зростають з кожним днем. Вантажоперевезення автомобільним транспортом в 2019 році збільшилися на 37,9%, при цьому автотранспортні підприємства показали зростання вантажоперевезень на 14,3%. І це на тлі кризового 2015 року, коли цей сегмент ринку обвалився відразу на 45%.

В даному бізнес-плані розрахована економічна ефективність роботи транспортної компанії, яка буде надавати послуги перевезення продуктів і напівфабрикатів у причепах - рефрижераторах. Для організації роботи компанії проектом передбачено придбання тягачів «Scania» і напівпричепів «Schmitz» з встановленим на них холодильним обладнанням.

У бізнес - плані виконаний підбір всіх необхідних для організації роботи транспортної компанії активів - від транспортних засобів і персоналу, до дозволів (дозвільної документації) та підрядників, що надають послуги ремонту, обслуговування, а також миття транспортних засобів. У проекті розраховані і враховані всі витратні механізми, що формують собівартість послуг, надана актуальна вартість фрахтів в Нідерланди, Німеччину, Польщу, Іспанію, розраховані всі основні економічні показники ефективності (згідно стандарту UNIDO).

Стандарт – UNIDO, адаптація під ЄБРР.
Обсяг роботи – до 50 сторінок Times New Roman 11.
Дані в бізнес – плані відображені в 15 таблицях.

Розділи бізнес - плану :
МЕМОРАНДУМ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
I. РЕЗЮМЕ
2. ОПИС ПІДПРИЄМСТВА І ГАЛУЗІ
3. ОПИС ПРОДУКЦІЇ
4. ОПЕРАЦІЙНИЙ ПЛАН
5. ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ПЛАН
6. ФІНАНСОВИЙ ПЛАН
7. РЕЗУЛЬТАТИ ПРОЕКТУ
8. АНАЛІЗ ЧУТЛИВОСТІ І БЕЗЗБИТКОВОСТІ ПРОЕКТУ
9. РИЗИКИ ПРОЕКТУ ТА ЗАХОДИ ЩОДО ЇХ МІНІМІЗАЦІЇ
ДОДАТКИ

У комплекті з бізнес - планом безкоштовно надається файл проекту з розрахунковими даними і ПО (програмне забезпечення) для роботи з ним. При необхідності внесення змін у розрахунки, коригування та виконання What - IF аналіз це можна зробити самостійно, швидко і необмежену кількість разів. Можливий варіант демонстрації рішення (демо шаблону).

У запропонованому шаблону бізнес – плані розрахований песимістичний (найгірший) для підприємства варіант його розвитку. Це пов'язано з обгрунтуванням ефективності проекту та гарантією повернення залучених коштів. Таким чином, при гарантованій успішності проекту в гіршому для підприємства варіанті розвитку подій, можна з упевненістю говорити про більш успішних показниках його функціонування в перспективі, що вже саме по собі враховує певну частку ризику в реалізації проекту. Економічний ефект отриманий при таких розрахунках, вказує на спроможність проекту та його часткової захищеності від таких ризиків.

В роботі описані плани і перспективи розвитку підприємства, способи їх досягнення. В інвестиційному розділі бізнес - плану описано придбане обладнання, надані його технічні характеристики, вартість і зовнішній вигляд. Також у розглянутому документі представлений організаційний план заходів щодо введення комплексу в промислову експлуатацію. Оскільки інвестиційна діяльність завжди здійснюється в умовах невизначеності, ступінь якої може значно варіюватися, в реалізації будь-якого проекту досить вагомий фактор ризику.

В момент прийняття рішення про інвестування в новий бізнес складно точно передбачити економічний ефект цієї операції. Тому нерідко рішення приймаються на інтуїтивній основі. Грамотне, математично обґрунтоване прийняття рішень інвестиційного характеру, як і будь-який інший вид управлінської діяльності, ґрунтується на використанні різних формалізованих і неформалізованих методів.

Поточний проект проаналізований з точки зору "стійкості" до ризиків. В основі аналізу лежить метод "Монте - Карло", основні засади якого викладені в розділі "Стійкість проекту до ризиків" цього документа. Для аналізу в цьому бізнес - плані використовувалася завідомо песимістична модель сценарію розвитку бізнесу. Аналіз проекту показав "завидну" стабільність проекту до ризиків, тим самим в черговий раз підтвердивши свою привабливість для інвестора, його надійність і гарантії повернення кредиту.

Для оцінок в поточному проекті використовувалися звіти про прибутки і збитки, кеш – фло. У бізнес – плані побудований баланс, розраховані фінансові показники проекту, що використовуються в міжнародній практиці. Також у бізнес – плані описані методи розрахунку цих показників та їх оцінка.

Результатом розрахунку фінансових показників є таблиця інтегральних показників проекту, що вказує на високу рентабельність проекту і швидку його окупність. .

У результаті аналізу всіх проведених розрахунків у бізнес – плані розрахунків можна з упевненістю говорити про привабливість проекту для інвесторів і гарантії повернення позикових коштів згідно з обумовленими умовами.

ПП «Майстерня бізнес - планів» також надасть Вам послуги у створенні :
1) полегшеного варіанту бізнес - плану (без маркетингової та описових частин);
2) ТЕО (техніко - економічного обґрунтування);
3) бізнес - презентації;
4) маркетингової концепції;
5) підготовки бізнес - есе;
6) маркетингових досліджень (анкетування, польові, експертні, телефонні опитування)


У нас багато інших робіт і можливостей.
Звертайтеся, ми знайдемо компромісне рішення для будь-яких запитів

Для партнерів компанії існує можливість участі в проектах пільгового кредитування американським інвестфондом на суму, що перевищує € 10 млн (не менше 11% власної участі)

Користувальницькі характеристики
Для малого бізнесуМалий бізнес, Середній бізнес, Великий бізнес
Повернення инветcиційСередній
Вихід на ринокПопит вище пропозиції
Основні
Допомога у проведенні операцій з продажу бізнесуTrue
Допомога у проведенні операцій з купівлі бізнесуTrue
Допомога у виборі способу залучення зовнішнього фінансуванняTrue
Допомога в пошуку майбутнього інвестораTrue
Залучення капіталу портфельних інвесторівTrue
Розробка структури інвестуванняОцінка інвестиційної привабливості проектів, Незалежна оцінка бізнесу, Вибір стратегії фінансування, Розроблення інвестиційної документації, Розрахунок фінансових параметрів, Підготовка презентаційних матеріалів
Моніторинг розвитку ситуації після завершення операціїTrue
  • Ціна: від 10 000 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner