Кошик
305 відгуків
Майстерня бізнес - планів
+380 (50) 443-33-56
+380 (98) 692-80-17

Бізнес – план (ТЕО). Сонячна електростанція (СЕС). Будівництво і запуск. Енергія сонця. Зелений тариф

  • Послуга

від 10 000 ₴

+380 (50) 443-33-56
  • +380 (98) 692-80-17

Замовлення тільки за телефоном

Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Бізнес – план (ТЕО). Сонячна електростанція (СЕС). Будівництво і запуск. Енергія сонця. Зелений тариф
Бізнес – план (ТЕО). Сонячна електростанція (СЕС). Будівництво і запуск. Енергія сонця. Зелений тариф
від 10 000 ₴
Послуга
+380 (50) 443-33-56
  • +380 (98) 692-80-17
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

"Бізнес – план (ТЕО). Сонячна електростанція (СЕС). Будівництво. Організація роботи. Поновлювані джерела енергії - енергія сонця. Зелений тариф" є універсальним шаблоном.

Колись виконаний за індивідуальним замовленням, цей бізнес - план стандартизований під реалії українського аграрного ринку, з нього видалені персональні дані замовника, і зараз він доступний для широкого кола бізнесменів.

У запропонованому шаблону бізнес – плану розглянуто проект обгрунтування економічної ефективності інвестицій в організацію роботи сонячної електростанції потужністю 4,08 МВт.

Актуальність інвестування в проекти відновлюваної енергетики в Україні обумовлена низкою факторів:
• висока (одна з найвищих у Європі) ставка «зеленого» тарифу для сонячних електростанцій, введених в експлуатацію до 2020 року - € 0,15 за 1 кВт*год;
• діючі программи підтримки та розвитку альтернативної енергетики;
• простота і надійність експлуатації сонячних панелей. Термін служби основного технологічного обладнання становить 25 років;
низькі операційні витрати виробництва сонячної електроенергії;
високі показники економічної ефективності проекту.

Відновлювані джерела енергії (ВДЕ), до яких прийнято відносити в основному енергію сонця, води, вітру, біомаси, демонструють позитивну динаміку частки у всьому світі. Тому що намітився в Україні тренд у розвитку альтернативної енергетики відповідає світовим тенденціям – частка ВДЕ в глобальному енергетичному балансі постійно зростає.

Така динаміка обумовлена багатьма факторами, серед яких:
екологічний. Боротьба з глобальним потеплінням набуває все більш систематичний характер. В рамках Паризького угоди про зміну клімату позначені конкретні заходи по скороченню викидів парникових газів;
державна підтримка. Розвиток електрогенерації на основі ВДЕ має цільову підтримку з боку держав, тарифне і податкове стимулювання і дозволяє в підсумку конкурувати з генерацією на основі традиційних джерел енергії;
економічний. Вартість рішень з генерації електроенергії з ВДЕ знижується щорічно завдяки науково-технічному прогресу і зростання конкуренції на ринку пропозиції обладнання;
енергетичний. Генерація електроенергії з використанням ВДЕ дає можливість знизити залежність держави від імпорту вуглеводнів.

Параметри проекту:
• встановлена потужність – 4,08 МВт;
• річна генерація електроенергії – 5 830 833 КВт*год;
• площа ділянки для розміщення станції – 8 га;
• планована деградація сонячних панелей – 0,46% генерації в рік;
• термін амортизації обладнання – 20 років.

Географічне розташування України сприятливо для реалізації проектів генерації сонячної енергії. Для клімату України характерна велика кількість сонячних днів: по мірі інсоляції Україна дтачительно перевершує визнаного європейського лідера в сонячній енергетиці – Німеччину. Це є базовим фактором, що дозволяє говорити про перспективи комерційних проектів сонячної електрогенерації, що реалізуються в Україні. В Україні сонячна енергетика за останні 7 років перетворилася з дрібного сегмента, представленого кількома пілотними проектами, одне з найбільших і стрімко зростаючих напрямків.

«Зелений» тариф в Україні діє вже понад 10 років. У 2009 р держава взяла на себе зобов'язання викуповувати електроенергію, одержувану з альтернативних джерел. Метою його запровадження було стимулювання розвитку альтернативної генерації електроенергії, яка спирається на безкоштовні, широко доступні поновлювані природні джерела. Щоб з часом альтернативна енергетика змогла на рівних конкурувати з традиційними методами, передусім з атомними і тепловими станціями, які не тільки використовують дороге, у більшості випадків - імпортне паливо, але й завдають істотної шкоди екології.

В основу дії «зеленого» тарифу покладено три основних фактора:
гарантоване підключення до електромережі;
• укладення з виконавцем довгострокового контракту на купівлю всієї електроенергії, виробленої з відновлюваних джерел;
• використання надбавок до розрахунку вартості придбаної державою енергії.

Стандарт – UNIDO, адаптація під ЄБРР.
Обсяг роботи – 48 сторінок Times New Roman 11.
Бізнес - план містить 10 зображень (графіки, схеми, діаграми, фотографії).
Дані в бізнес – плані відображені у 14 таблицях.

Розділи бізнес - плану :
МЕМОРАНДУМ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
I. РЕЗЮМЕ
2. ОПИС ПІДПРИЄМСТВА І ГАЛУЗІ
3. ОПИС ПРОДУКЦІЇ (ПОСЛУГ)
4. ОПЕРАЦІЙНИЙ ПЛАН
5. ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ПЛАН
6. ФІНАНСОВИЙ ПЛАН
7. РЕЗУЛЬТАТИ ПРОЕКТУ
8. АНАЛІЗ ЧУТЛИВОСТІ І БЕЗЗБИТКОВОСТІ ПРОЕКТУ
9. РИЗИКИ ПРОЕКТУ ТА ЗАХОДИ ЩОДО ЇХ МІНІМІЗАЦІЇ
ДОДАТКИ

У комплекті з бізнес - планом безкоштовно надається файл проекту з розрахунковими даними і ПО (програмне забезпечення) для роботи з ним. При необхідності внесення змін у розрахунки, коригування та виконання What - IF аналіз це можна зробити самостійно, швидко і необмежену кількість разів. Можливий варіант демонстрації рішення (демо шаблону).

У запропонованому шаблону бізнес – плані розрахований песимістичний (найгірший) для підприємства варіант його розвитку. Це пов'язано з обгрунтуванням ефективності проекту та гарантією повернення залучених коштів. Таким чином, при гарантованій успішності проекту в гіршому для підприємства варіанті розвитку подій, можна з упевненістю говорити про більш успішних показниках його функціонування в перспективі, що вже саме по собі враховує певну частку ризику в реалізації проекту. Економічний ефект отриманий при таких розрахунках, вказує на спроможність проекту та його часткової захищеності від таких ризиків.

В роботі описані плани і перспективи розвитку підприємства, способи їх досягнення. В інвестиційному розділі бізнес - плану описано придбане обладнання, надані його технічні характеристики, вартість і зовнішній вигляд. Також у розглянутому документі представлений організаційний план заходів щодо введення комплексу в промислову експлуатацію. Оскільки інвестиційна діяльність завжди здійснюється в умовах невизначеності, ступінь якої може значно варіюватися, в реалізації будь-якого проекту досить вагомий фактор ризику.

В момент прийняття рішення про інвестування в новий бізнес складно точно передбачити економічний ефект цієї операції. Тому нерідко рішення приймаються на інтуїтивній основі. Грамотне, математично обґрунтоване прийняття рішень інвестиційного характеру, як і будь-який інший вид управлінської діяльності, ґрунтується на використанні різних формалізованих і неформалізованих методів.

Поточний проект проаналізований з точки зору "стійкості" до ризиків. В основі аналізу лежить метод "Монте - Карло", основні засади якого викладені в розділі "Стійкість проекту до ризиків" цього документа. Для аналізу в цьому бізнес - плані використовувалася завідомо песимістична модель сценарію розвитку бізнесу. Аналіз проекту показав "завидну" стабільність проекту до ризиків, тим самим в черговий раз підтвердивши свою привабливість для інвестора, його надійність і гарантії повернення кредиту.

Для оцінок в поточному проекті використовувалися звіти про прибутки і збитки, кеш – фло. У бізнес – плані побудований баланс, розраховані фінансові показники проекту, що використовуються в міжнародній практиці. Також у бізнес – плані описані методи розрахунку цих показників та їх оцінка.

У результаті аналізу всіх проведених розрахунків у бізнес – плані розрахунків можна з упевненістю говорити про привабливість проекту для інвесторів і гарантії повернення позикових коштів згідно з обумовленими умовами.

ПП «Майстерня бізнес - планів» також надасть Вам послуги у створенні :
1) полегшеного варіанту бізнес - плану (без маркетингової та описових частин);
2) ТЕО (техніко - економічного обґрунтування);
3) бізнес - презентації;
4) маркетингової концепції;
5) підготовки бізнес - есе;
6) маркетингових досліджень (анкетування, польові, експертні, телефонні опитування)


У нас багато інших робіт і можливостей.
Звертайтеся, ми знайдемо компромісне рішення для будь-яких запитів. запросов

Для партнерів компанії існує можливість участі в проектах пільгового кредитування канадськими інвесторами на суму, що перевищує $US 10 млн (не менше 11% власної участі)

Користувальницькі характеристики
Для малого бізнесуСередній бізнес
Повернення инветcиційШвидкий
Вихід на ринокБаланс попиту та пропозиції
Основні
Допомога у проведенні операцій з продажу бізнесуTrue
Допомога у проведенні операцій з купівлі бізнесуTrue
Допомога у виборі способу залучення зовнішнього фінансуванняTrue
Допомога в пошуку майбутнього інвестораTrue
Залучення капіталу портфельних інвесторівTrue
Розробка структури інвестуванняОцінка інвестиційної привабливості проектів, Незалежна оцінка бізнесу, Вибір стратегії фінансування, Розроблення інвестиційної документації, Розрахунок фінансових параметрів, Підготовка презентаційних матеріалів
Моніторинг розвитку ситуації після завершення операціїTrue
  • Ціна: від 10 000 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner