Кошик
303 відгуків
Майстерня бізнес - планів
+380 (50) 443-33-56
+380 (98) 692-80-17

Бізнес-план (ТЕО). Переробка незбираного молока. Виробництво кефіру, пастеризованого молока, масла вершкового, сиру

Новинка
  • Послуга

від 12 000 

+380 (50) 443-33-56
  • +380 (98) 692-80-17

Замовлення тільки за телефоном

Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Бізнес-план (ТЕО). Переробка незбираного молока. Виробництво кефіру, пастеризованого молока, масла вершкового, сиру
Бізнес-план (ТЕО). Переробка незбираного молока. Виробництво кефіру, пастеризованого молока, масла вершкового, сиру
від 12 000 
Послуга
+380 (50) 443-33-56
  • +380 (98) 692-80-17
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

"Бізнес–план (ТЕО). Переробка незбираного молока. Виробництво кефіру, пастеризованого молока, масла, сиру" є універсальним шаблоном.

Колись виконаний за індивідуальним замовленням, цей бізнес - план стандартизований під реалії українського аграрного ринку, з нього видалені персональні дані замовника, і зараз він доступний для широкого кола бізнесменів.

Даний проект може бути цікавий широкому колу споживачів:
• виробники - власники незбираного молока;
• бізнесмени - комерсанти, зацікавлені в реалізації нового виду бізнесу - виробництві молочних та кисломолочних продуктів;
• дрібні підприємці - виробники масла, сиру і сиру, які планують розширити обсяги виробництва і асортимент і вийти на рівень промислового виробництва.

Ефективність класичного молочного бізнесу, заснованого на утриманні молочного стада ВРХ на фермі і зборі цільного молока, на жаль, з точки зору економічної привабливості, низька. Період окупності проекту створення молочної ферми "greenfield" (будівництво з нуля) - до 10 років, "brownfield" - до 7 років. Ризики реалізації - високі, державна підтримка, так розвинена в країнах ЄС, за фактом, відсутня. Прагнення виробників молока диверсифікувати ризики, організувати виробництво з максимальною кількістю циклів кінцевої переробки продукції і, тим самим, заробити максимум на переробці молока, є зрозумілим і обґрунтованим!

Підбір досить універсального обладнання, придатного як для виробництва пастеризованого молока, кефіру, масла вершкового, сиру, йогурту, вершків пастеризованих, сметани, так і сирів: м'яких, напівтвердих і твердих, виконаний в цьому проекті - це можливість не тільки виробляти широкий асортимент продукції, але і швидко переорієнтувати виробничі потужності підприємства під вимога ринку або з метою оптимізації виробничого процесу.

Так, наприклад, при переробку 1 000 кг незбираного молока базової жирністю 3,3% вихід солоковершкового вершкового масла "Екстра" жирністю 82,5% складе 42 кг, знежиреного молока (відвійок) - 900-920 кг, знежирених вершків (маслянки) - близько 35 кг. Економіка процесу, розрахованого на реалізацію обрата свинарським господарствам або господарствам населення призведе до збитковості бізнесу виробництва вершкового масла. А ось виробництво знежиреного кефіру (жирністю 0,05 - 0,1%) з нормалізованого молока, отриманого шляхом змішування незбираного молока, маслянки і відвійок, дозволить досягти рентабельності виробництва саме цього продукту в 750%!

У запропонованому до розгляду бізнес-плані планується виробництво таких видів продукції:
• масло солодковершкове "Екстра" 82,5% жирності;
• молоко пастеризоване 3,2% жирності;
• молоко пастеризоване 2,5% жирності;
• кефір 3,2% жирності;
• кефір 2,5% жирності;
• кефір нежирний (0,1% жирності).

Лінія переробки молока, що придбана в розглянутому бізнес-плані, дозволить переробляти 4 500 кг незбираного молока на добу і виробляти з нього таку продукцію:
• пастеризоване молоко;
• масло вершкове;
• кефір;
• сир;
• йогурт;
• вершки пастеризовані;
• сметана;
• сири (м'які, напівтверді і тверді).

Економічні показники ефективності бізнесу переробки молока, отримані в результаті виконаних розрахунків, вказують на його досить високу норму рентабельності (ARR, IRR. MIRR), дуже швидкий термін окупності PBP (трохи більший за 1 рік)  и высоке значення чистого приведенного доходу (NPV).

Переробка молока - виробництво молочних продуктів - бізнес цікавий, перспективний і вартий уваги. Інвестиції в молокопереробка окупляться швидко і дозволять розвивати цей напрямок, оскільки кисломолочні продукти і сири - обов'язкові продукти в раціоні як дітей і підлітків, так і дорослих і навіть людей похилого віку, їх споживання гарантовано фізіологічними потребами організму!

Стандарт – UNIDO, адаптація под ЄБРР.
Обсяг роботи - 67 сторінокTimes New Roman 11.
Бізнес - план містить 15 зображень (графики, схемы, диаграммы, фотографии).
Дані в бізнес – плані відображені в 31 таблиці.

Розділи бізнес - плану :
МЕМОРАНДУМ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
I. РЕЗЮМЕ
2. ОПИС ПІДПРИЄМСТВА І ГАЛУЗІ
3. ОПИС ПРОДУКЦІЇ (ПОСЛУГ)
4. ОПЕРАЦІЙНИЙ ПЛАН
5. ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ПЛАН
6. ФІНАНСОВИЙ ПЛАН
7. РЕЗУЛЬТАТИ ПРОЕКТУ
8. АНАЛІЗ ЧУТЛИВОСТІ І БЕЗЗБИТКОВОСТІ ПРОЕКТУ
9. РИЗИКИ ПРОЕКТУ ТА ЗАХОДИ ЩОДО ЇХ МІНІМІЗАЦІЇ
10. ВИСНОВКИ

У комплекті з бізнес - планом безкоштовно надається файл проекту з розрахунковими даними і ПО (програмне забезпечення) для роботи з ним. При необхідності внесення змін у розрахунки, коригування та виконання What - IF аналіз це можна зробити самостійно, швидко і необмежену кількість разів. Можливий варіант демонстрації рішення (демо шаблону).

У запропонованому шаблону бізнес – плані розрахований песимістичний (найгірший) для підприємства варіант його розвитку. Це пов'язано з обґрунтуванням ефективності проекту та гарантією повернення залучених коштів. Таким чином, при гарантованій успішності проекту в гіршому для підприємства варіанті розвитку подій, можна з упевненістю говорити про більш успішних показниках його функціонування в перспективі, що вже саме по собі враховує певну частку ризику в реалізації проекту. Економічний ефект отриманий при таких розрахунках, вказує на спроможність проекту та його часткової захищеності від таких ризиків.

В роботі описані плани і перспективи розвитку підприємства, способи їх досягнення. В інвестиційному розділі бізнес - плану описано придбане обладнання, надані його технічні характеристики, вартість і зовнішній вигляд. Також у розглянутому документі представлений організаційний план заходів щодо введення комплексу в промислову експлуатацію. Оскільки інвестиційна діяльність завжди здійснюється в умовах невизначеності, ступінь якої може значно варіюватися, в реалізації будь-якого проекту досить вагомий фактор ризику.

В момент прийняття рішення про інвестування в новий бізнес складно точно передбачити економічний ефект цієї операції. Тому нерідко рішення приймаються на інтуїтивній основі. Грамотне, математично обґрунтоване прийняття рішень інвестиційного характеру, як і будь-який інший вид управлінської діяльності, ґрунтується на використанні різних формалізованих і неформалізованих методів.

Поточний проект проаналізований з точки зору "стійкості" до ризиків. В основі аналізу лежить метод "Монте - Карло", основні засади якого викладені в розділі "Стійкість проекту до ризиків" цього документа. Для аналізу в цьому бізнес - плані використовувалася завідомо песимістична модель сценарію розвитку бізнесу. Аналіз проекту показав "завидну" стабільність проекту до ризиків, тим самим в черговий раз підтвердивши свою привабливість для інвестора, його надійність і гарантії повернення кредиту.

Для оцінок в поточному проекті використовувалися звіти про прибутки і збитки, кеш – фло. У бізнес – плані побудований баланс, розраховані фінансові показники проекту, що використовуються в міжнародній практиці. Також у бізнес – плані описані методи розрахунку цих показників та їх оцінка.

Результатом розрахунку фінансових показників є таблиця інтегральних показників проекту, яка вказує на високу рентабельність проекту і швидку його окупність.

У результаті аналізу всіх проведених розрахунків у бізнес – плані розрахунків можна з упевненістю говорити про привабливість проекту для інвесторів і гарантії повернення позикових коштів згідно з обумовленими умовами.

ПП «Майстерня бізнес - планів» також надасть Вам послуги у створенні :
1) полегшеного варіанту бізнес - плану (без маркетингової та описових частин);
2) ТЕО (техніко - економічного обґрунтування);
3) бізнес - презентації;
4) маркетингової концепції;
5) підготовки бізнес - есе;
6) маркетингових досліджень (анкетування, польові, експертні, телефонні опитування)


У нас багато інших робіт і можливостей.
Звертайтеся, ми знайдемо компромісне рішення для будь-яких запитів.

Для партнерів компанії існує можливість участі в проектах пільгового кредитування канадськими інвесторами на суму, що перевищує $US 10 млн (не менше 11% власної участі).

Користувальницькі характеристики
Для малого бізнесуВеликий бізнес
Повернення инветcиційСередній
Вихід на ринокПопит вище пропозиції
Обсяг одноразового зберігання10 тис. т
Допомога у проведенні операцій з продажу бізнесуTrue
Допомога у проведенні операцій з купівлі бізнесуTrue
Допомога у виборі способу залучення зовнішнього фінансуванняTrue
Допомога в пошуку майбутнього інвестораTrue
Залучення капіталу портфельних інвесторівTrue
Розробка структури інвестуванняОцінка інвестиційної привабливості проектів, Незалежна оцінка бізнесу, Вибір стратегії фінансування, Розроблення інвестиційної документації, Розрахунок фінансових параметрів, Підготовка презентаційних матеріалів
Моніторинг розвитку ситуації після завершення операціїTrue
Основні
ВиробникGreenfield
  • Ціна: від 12 000 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner