Кошик
301 відгук
Майстерня бізнес - планів
+380 (50) 443-33-56
+380 (98) 692-80-17

Бізнес-план (ТЕО). Овочесховище. Плодоовощехранилище. Зберігання плодів яблук, овочів борщового набору.РГС,ULO

Рекомендую
  • Послуга

від 8 000 

+380 (50) 443-33-56
  • +380 (98) 692-80-17

Замовлення тільки за телефоном

Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Бізнес-план (ТЕО). Овочесховище. Плодоовощехранилище. Зберігання плодів яблук, овочів борщового набору.РГС,ULO
Бізнес-план (ТЕО). Овочесховище. Плодоовощехранилище. Зберігання плодів яблук, овочів борщового набору.РГС,ULO
від 8 000 
Послуга
+380 (50) 443-33-56
  • +380 (98) 692-80-17
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

изнес – план (ТЕО). Економічна ефективність створення сучасного комплексу зі зберігання овочів. Овочесховище. Плодоовощехранилище. Фруктосховище. Зберігання овочів борщового набору, плодів, ягід та фруктів" є універсальним шаблоном, доступним в 7 варіантах (різні стратегії зберігання продукції, види продукції, обсяги та технології) :

  • ПРОЕКТ №1. ФРУКТОСХОВИЩЕ. ЗБЕРІГАННЯ ЯБЛУК. РЕГУЛЬОВАНЕ ГАЗОВЕ СЕРЕДОВИЩЕ (РГС, ULO). БУДІВНИЦТВО.
    1850 т одноразового зберігання.
  • ПРОЕКТ №2. ПЛОДООВОЩЕХРАНИЛИЩЕ. ЗБЕРІГАННЯ ОВОЧІВ БОРЩОВОГО НАБОРУ, ЯБЛУК. БУДІВНИЦТВО.
    2250 т одноразового зберігання :
    • картоплю (600 т);
    • цибуля (230 т);
    • капуста (240 т) ;
    • буряк (240 т);
    • морква (240 т);
    • яблука (630 т).
  • ПРОЕКТ №3. ОВОЧЕСХОВИЩЕ. ЗБЕРІГАННЯ ОВОЧІВ БОРЩОВОГО НАБОРУ. БУДІВНИЦТВО.
    3000 т одноразового зберігання :
    • картоплю (1 482 т);
    • цибуля (593 т);
    • капуста (445 т) ;
    • буряк (148 т);
    • морква (296 т).
  • ПРОЕКТ №4. ОВОЧЕСХОВИЩЕ. ЗБЕРІГАННЯ ОВОЧІВ БОРЩОВОГО НАБОРУ. РЕКОНСТРУКЦІЯ
    3000 т одноразового зберігання :
    • картоплю (1 400 т);
    • цибуля (780 т);
    • капуста (550 т);
    • буряк (275 т);
    • морква (275 т).
  • ПРОЕКТ №5.1. КАРТОПЛЕСХОВИЩЕ. ЗБЕРІГАННЯ КАРТОПЛІ. БУДІВНИЦТВО. ПРИДБАННЯ КАРТОПЛІ В СЕЗОН ВРОЖАЮ.
    3200 т одноразового зберігання.
  • ПРОЕКТ №5.2. КАРТОПЛЕСХОВИЩЕ. ЗБЕРІГАННЯ КАРТОПЛІ. БУДІВНИЦТВО. НАДАННЯ ПОСЛУГ ЗБЕРІГАННЯ ПРОДУКЦІЇ. БАРТЕРНА СХЕМА ОПЛАТИ - 20% ВІД ЗБЕРЕЖЕНОЇ ПРОДУКЦІЇ.
    3200 т одноразового зберігання.
  • ПРОЕКТ №6. ОВОЧЕСХОВИЩЕ. ЗБЕРІГАННЯ ОВОЧІВ БОРЩОВОГО НАБОРУ. БУДІВНИЦТВО.
    32 000 т одночасного зберігання:
    • картоплю (19 200 т);
    • цибуля (3 840 т);
    • буряк (3 840 т);
    • морква (3 840 т);
    • капуста (1 280 т).
  • ПРОЕКТ №7. ПЛОДООВОЩЕХРАНИЛИЩЕ. ЗБЕРІГАННЯ ОВОЧІВ БОРЩОВОГО НАБОРУ, ЯБЛУК, ГРУШ. РЕГУЛЬОВАНЕ ГАЗОВЕ СЕРЕДОВИЩЕ (РГС, ULO). БУДІВНИЦТВО.
    40 000 т одночасного зберігання:
    • яблука (8 000 т, ULO);
    • груші (2 000 т, ULO);
    • картопля (3 000 т);
    • цибуля (12 000 т);
    • капуста (3 000 т);
    • буряк (6 000 т);
    • морква (6 000 т).

Зберігання овочів на сьогодні як в Україні так і в країнах близького зарубіжжя є бізнесом не лише цікавим з економічної точки зору, але і перспективним з точки зору стратегічної. Причин тому декілька:
Ринок послуг зберігання овочів і фруктів. Існуюча кон'юнктура ринку зберігання продукції плодів (овочів, фруктів) свідчить про гостру нестачу потужностей для зберігання зібраного врожаю. За різними оцінками, потужності сучасних комплексів зберігання продукції покривають лише від 10% до 35% обсягів зібраного врожаю. Тобто 65%-90% врожаю зберігається "по старинці" і не менш 20% врожаю банально не "доживає" до весни. Бізнес-план сучасного сховища овочевої та плодово-ягідної продукції (зберігання в РГС - Регульованому Газовому Середовищі) дозволить власникам територій, старих с/г споруд, що піддаються реконструкції, великим фермерським господарствам і виробникам аграрної продукції розрахувати ефективність інвестицій в розвиток нового бізнесу, порівняти її з іншими варіантами, а також значно посилити наявні аграрні напрямки бізнесу.
Низькі фінансові ризики. Високий рівень рентабельності. Фінансові ризики, пов'язані з невисокою різницею в ціні закупівлі продукції в період урожаю і її реалізацією в зимово-весняний період практично нульові. Протягом кількох десятиліть оптова ціна закупівлі продукції для зберігання в період збору врожаю на 200%-1400% разів нижче ціни її реалізації весною, а витрати на зберігання складають для більшості продуктів 20%-80% їх вартості. Універсальність придбаного рішення для проектування бізнесу - шаблону бізнес-плану полягає в можливості швидкого моделювання економічної ефективності шляхом зміни цін закупівлі і реалізації продукції, причому з урахуванням фактору сезонності.
Відносно низька вартість зберігання продукції. Сучасне сховище овочів або плодів (фруктів, ягід) є високотехнологічним рішенням, минимизирующим ризики втрат продукції при зберіганні - від 4% до 7%. Завдяки використанню енергоефективного обладнання витрати на зберігання 1 кг овочів борщового набору (цибулю, картоплю, буряк, капуста, морква) при контейнерному зберіганні за період 8 місяців склали в 2017 р менше 1 грн. При цьому ціна картоплі, наприклад, змінилася з 2,30 грн/кг через оптову партію картоплі вищої якості у вересні 2016 до роздрібної ціни 11,50 грн/кг у травні 2017. У моделях бізнес-планів, шаблони яких пропонуються для створення індивідуальних проектів і розрахунку їх ефективності, є можливість швидко і без труднощів виконати розрахунок витрат з урахуванням змін у бізнес - середовищі (ціна енергоресурсів, ПММ, витрати упаковки тощо).
Відсутність залежності успіху бізнесу від природних умов і катаклізмів. Фактично власники сховищ (фруктосховищ, овочесховищ, плодоовощехраніліщ, картоплесховищ і т. д.) є трейдерами. Тобто власники комплексів зберігання овочевої або плодової продукції не несуть збитків, з якими стикаються аграрії - виробники, збитків, пов'язаними з хворобами рослин, несприятливими погодними умовами, помилками у виборі оброблюваної культури. Трейдер, особливо в умовах дефіциту потужностей зберігання, сам вибирає культуру, продавця і баланс між ціною і якістю продукції. Як правило, навіть діє обернена залежність - прибутковість бізнесу зберігання обернено пропорційна загальному обсягу зібраного врожаю. Чим гірший урожай восени, тим більше в абсолютному значенні запрацює власник сховища весною. По суті, кожен бізнес-план і розрахований проект, це прогноз. Наскільки точним він буде, передбачити важко. Тому важливо довірити вирішення цього питання того, хто має досвід подібного роду розрахунків та експертизу.
Диверсифікація послуг, що надаються. В умовах реалій українського бізнесу можна говорити про різні схеми роботи з постачальниками продукції аграрними виробниками. Овочі і фрукти, в т. ч. ягоди можуть бути викуплені в сезон збору врожаю. Сховище може надавати послуги по зберіганню чужий продукції, фактично здаючи в оренду своїм виробничі потужності. Також в деяких регіонах, в увазі труднощі з обіговими коштами і неможливістю кредитування, існують бартерні схеми розрахунків за зберігання. Так, наприклад, власник картоплі за його зберігання протягом 7-8 місяців розраховується 20-30% збереженої продукції, яку по своїх каналах збуту реалізує власні сховища. Економічна ефективність (PB, NPV, PI, ROI, ROE, IRR, ARR) такої стратегії розрахована в одному з 6-і пропонованих шаблонів.

Пропоновані шаблони бізнес–планів є прототипами проектів, створених раніше для вже працюючих на сьогоднішній день підприємств. Їх унікальність і якість гарантовано. А більш ніж доступна ціна шаблонів бізнес–планів та можливість консультацій пояснюється бажанням надати посильну допомогу в становленні і розвитку інфраструктурних рішень агропромислового комплексу України.

Стандарт – UNIDO, адаптація під ЄБРР.
Обсяг роботи – 129 сторінок Times New Roman 11.
Бізнес - план містить 40 зображень (графіки, схеми, діаграми, фотографії).
Дані в бізнес – плані відображені в 52 таблицях.

Розділи бізнес - плану :
МЕМОРАНДУМ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
I. РЕЗЮМЕ
2. ОПИС ПІДПРИЄМСТВА І ГАЛУЗІ
3. ОПИС ПРОДУКЦІЇ (ПОСЛУГ)
4. АНАЛІЗ РИНКУ ТА СТРАТЕГІЯ МАРКЕТИНГУ
5. ОПЕРАЦІЙНИЙ ПЛАН
6. ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ПЛАН
7. ФІНАНСОВИЙ ПЛАН
8. РЕЗУЛЬТАТИ ПРОЕКТУ
9. АНАЛІЗ ЧУТЛИВОСТІ І БЕЗЗБИТКОВОСТІ ПРОЕКТУ
10. РИЗИКИ ПРОЕКТУ ТА ЗАХОДИ ЩОДО ЇХ МІНІМІЗАЦІЇ
ДОДАТКА

У комплекті з бізнес - планом безкоштовно надається файл проекту з розрахунковими даними і ПО (програмне забезпечення) для роботи з ним. При необхідності внесення змін у розрахунки, коригування та виконання What - IF аналіз це можна зробити самостійно, швидко і необмежену кількість разів. Можливий варіант демонстрації рішення (демо шаблону). 

У запропонованому шаблону бізнес – плані розрахований песимістичний (найгірший) для підприємства варіант його розвитку. Це пов'язано з обгрунтуванням ефективності проекту та гарантією повернення залучених коштів. Таким чином, при гарантованій успішності проекту в гіршому для підприємства варіанті розвитку подій, можна з упевненістю говорити про більш успішних показниках його функціонування в перспективі, що вже саме по собі враховує певну частку ризику в реалізації проекту. Економічний ефект отриманий при таких розрахунках, вказує на спроможність проекту та його часткової захищеності від таких ризиків.

В роботі описані плани і перспективи розвитку підприємства, способи їх досягнення. В інвестиційному розділі бізнес - плану описано придбане обладнання, надані його технічні характеристики, вартість і зовнішній вигляд. Також у розглянутому документі представлений організаційний план заходів щодо введення комплексу в промислову експлуатацію. Оскільки інвестиційна діяльність завжди здійснюється в умовах невизначеності, ступінь якої може значно варіюватися, в реалізації будь-якого проекту досить вагомий фактор ризику.

В момент прийняття рішення про інвестування в новий бізнес складно точно передбачити економічний ефект цієї операції. Тому нерідко рішення приймаються на інтуїтивній основі. Грамотне, математично обґрунтоване прийняття рішень інвестиційного характеру, як і будь-який інший вид управлінської діяльності, ґрунтується на використанні різних формалізованих і неформалізованих методів.

Поточний проект проаналізований з точки зору "стійкості" до ризиків. В основі аналізу лежить метод "Монте - Карло", основні засади якого викладені в розділі "Стійкість проекту до ризиків" цього документа. Для аналізу в цьому бізнес - плані використовувалася завідомо песимістична модель сценарію розвитку бізнесу. Аналіз проекту показав "завидну" стабільність проекту до ризиків, тим самим в черговий раз підтвердивши свою привабливість для інвестора, його надійність і гарантії повернення кредиту.

Для оцінок в поточному проекті використовувалися звіти про прибутки і збитки, кеш – фло. У бізнес – плані побудований баланс, розраховані фінансові показники проекту, що використовуються в міжнародній практиці. Також у бізнес – плані описані методи розрахунку цих показників та їх оцінка.

Результатом розрахунку фінансових показників є таблиця інтегральних показників проекту, що вказує на високу рентабельність проекту і швидку його окупність. У маркетинговому розділі бізнес – плану виконано аналіз ситуації на ринку, розглянуто основні виробники продукції на українському ринку, описані тенденції і перспективи розвитку ринку, представлена структура імпортно – експортних операцій, основні методи державного регулювання ринку, виконаний SWOT – аналіз. У додатку до бізнес – плану представлені стандарти ДСТУ на сировину і продукцію.

У результаті аналізу всіх проведених розрахунків у бізнес – плані розрахунків можна з упевненістю говорити про привабливість проекту для інвесторів і гарантії повернення позикових коштів згідно з обумовленими умовами.

ПП «Майстерня бізнес - планів» також надасть Вам послуги у створенні :
1) полегшеного варіанту бізнес - плану (без маркетингової та описових частин);
2) ТЕО (техніко - економічного обґрунтування);
3) бізнес - презентації;
4) маркетингової концепції;
5) підготовки бізнес - есе;
6) маркетингових досліджень (анкетування, польові, експертні, телефонні опитування).

У нас багато інших робіт і можливостей.
Звертайтеся, ми знайдемо компромісне рішення для будь-яких запитів.

Для партнерів компанії існує можливість участі в проектах пільгового кредитування канадськими інвесторами на суму, що перевищує $US 10 млн (не менше 11% власної участі).

Користувацькі характеристики
КультуриФруктосховище з РГС (ULO). Зберігання яблук
Для малого бізнесуСередній бізнес, Великий бізнес
Вихід на ринокПопит вище пропозиції
Повернення инветицийШвидкий
Об'єм зберігання1850 т.
Основні
Допомога у проведенні операцій з продажу бізнесуTrue
Допомога у проведенні операцій з купівлі бізнесуTrue
Допомога у виборі способу залучення зовнішнього фінансуванняTrue
Допомога в пошуку майбутнього інвестораTrue
Залучення капіталу портфельних інвесторівTrue
Розробка структури інвестуванняОцінка інвестиційної привабливості проектів, Незалежна оцінка бізнесу, Вибір стратегії фінансування, Розроблення інвестиційної документації, Розрахунок фінансових параметрів, Підготовка презентаційних матеріалів
Моніторинг розвитку ситуації після завершення операціїTrue
  • Ціна: від 8 000 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner