Кошик
301 відгук
Майстерня бізнес - планів
+380 (50) 443-33-56
+380 (98) 692-80-17

Бізнес-план (ТЕО). Створення агрохолдингу. Вирощування індички. Молочна ферма. Овочівництво крапельне зрошення

Комплекс
  • Послуга

від 15 000 

+380 (50) 443-33-56
  • +380 (98) 692-80-17

Замовлення тільки за телефоном

Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Бізнес-план (ТЕО). Створення агрохолдингу. Вирощування індички. Молочна ферма. Овочівництво крапельне зрошення
Бізнес-план (ТЕО). Створення агрохолдингу. Вирощування індички. Молочна ферма. Овочівництво крапельне зрошення
від 15 000 
Послуга
+380 (50) 443-33-56
  • +380 (98) 692-80-17
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

"Бізнес – план (ТЕО). Створення агрохолдингу (с/г комплексу). Вертикальна інтеграція. Кооперація сільгоспвиробників. Птахофабрика, вирощування індички. Молочна ферма. Голштинська порода, замкнений цикл. Овочівництво. Відкритий грунт. Крапельне зрошення." є універсальним шаблоном.

Колись виконаний за індивідуальним замовленням, цей бізнес - план стандартизований під реалії українського аграрного ринку, з нього видалені персональні дані замовника, і зараз він доступний для широкого кола бізнесменів.

На сьогоднішній день в Україні лідируючі позиції серед підприємств за обсягами виробництва с/г продукції займають підприємства, інтегровані у великі агрохолдинги, які здатні організувати весь життєвий цикл продукту - від вирощування до переробки і реалізації, або підприємства, які працюють за прямими замовленнями великих споживачів.

Зараз активну діяльність в Україні ведуть кілька десятків великих аграрних холдингів.
Секрет істотного зростання кількості вертикально інтегрованих підприємств, що забезпечують замкнутий цикл виробництва, простий. На сьогоднішній день входження підприємства в агрохолдинговую структуру – це :
                 • підвищення прибутковості бізнесу,
                 • інвестиції фінансового і промислового капіталу в розвиток підприємства;
                 • спрощений доступ до недорогих кредитних ресурсів;
                 • гарантовані ринки збуту продукції;
                 • оптимізація оподаткування;

Зараз, в період епохи рецесій більшості економік світу і наслідків фінансової кризи, доступ до кредитних ресурсів у більшості сільськогосподарських виробників утруднений, а іноді і просто неможливий. Часто відсутність або нестача обігових коштів підприємства і неможливість залучення кредитних ресурсів не дозволяють йому розвиватися, впроваджувати сучасні технології і методи господарювання, і, як наслідок, бути конкуретоспособным гравцем на ринку. Цілеспрямоване використання засобів агрохолдингів і можливості залучення кредитів банків холдинговими структурами, дозволяють своєчасно і більш якісно готувати сільськогосподарську техніку до польових робіт, закуповувати необхідну кількість мінеральних добрив, пально - мастильних матеріалів, оновлювати парк сільськогосподарських машин і виробничого обладнання, виконувати планові ремонти, закуповувати необхідні для виробництва матеріали.

Таким чином, при низької рентабельності, а часом навіть збитковості самостійного функціонування окремого ряду незалежних дрібних виробництв, можна розраховувати на їх економічно ефективну роботу в рамках роботи агрохолдингу.

Даний бізнес - план, по суті, є об'єднанням розрахунків трьох різних, повністю самостійних проектів і показує ефективність їх роботи при спільному доступі до ресурсів проектів.

Продукція агрокомплексу :            
• молоко вищого сорту;
• молоко 1 сорту;
• молоко 2 сорту;
• туші і напівтуші яловичі;
• субпродукти яловичі 1 категорії (печінка, нирки, серце, м'ясо-кістковий хвіст, язик, мозок,
                           діафрагма);
• субпродукти 2 категорії (рубець, стравохід, легені, трахея, сичуг, путовый суглоб, голова,
                         вуха, губи);
• племінну худобу після 4 років використання;
• субпродукти індички (філе, стегно, крило);
• набір для бульйону индюшиные (хвостові частини, каркас, шия, шкура);
• лівер идейки(печінка, серце, шлуночки);
• пташиний послід сухий гранульований.
• буряк (у т. ч. рання);
• картоплю (в т. ч. ранній);
• морква (у т. ч. рання);
• капуста білокачанна (в т. ч. рання);
• цибуля ріпчаста (у т. ч. ранній).

Стандарт – UNIDO, адаптація під ЄБРР.

Розділи бізнес - плану :
I. РЕЗЮМЕ
2. ОПИС ПІДПРИЄМСТВА І ГАЛУЗІ
3. ОПИС ПРОДУКЦІЇ (ПОСЛУГ)
5. ВИРОБНИЧИЙ ПЛАН
6. ПЛАН ЗБУТУ
7. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ПЛАН
8. ФІНАНСОВИЙ ПЛАН
9. АНАЛІЗ ЧУТЛИВОСТІ І БЕЗЗБИТКОВОСТІ ПРОЕКТУ
10. РИЗИКИ ПРОЕКТУ ТА ЗАХОДИ ЩОДО ЇХ МІНІМІЗАЦІЇ
ДОДАТКА

У комплекті з бізнес - планом безкоштовно надається файл проекту з розрахунковими даними і ПО (програмне забезпечення) для роботи з ним. При необхідності внесення змін у розрахунки, коригування та виконання What - IF аналіз це можна зробити самостійно, швидко і необмежену кількість разів. Можливий варіант демонстрації рішення (демо шаблону).

У запропонованому шаблону бізнес – плані розрахований песимістичний (найгірший) для підприємства варіант його розвитку. Це пов'язано з обгрунтуванням ефективності проекту та гарантією повернення залучених коштів. Таким чином, при гарантованій успішності проекту в гіршому для підприємства варіанті розвитку подій, можна з упевненістю говорити про більш успішних показниках його функціонування в перспективі, що вже саме по собі враховує певну частку ризику в реалізації проекту. Економічний ефект отриманий при таких розрахунках, вказує на спроможність проекту та його часткової захищеності від таких ризиків.

В роботі описані плани і перспективи розвитку підприємства, способи їх досягнення. В інвестиційному розділі бізнес - плану описано придбане обладнання, надані його технічні характеристики, вартість і зовнішній вигляд. Також у розглянутому документі представлений організаційний план заходів щодо введення комплексу в промислову експлуатацію. Оскільки інвестиційна діяльність завжди здійснюється в умовах невизначеності, ступінь якої може значно варіюватися, в реалізації будь-якого проекту досить вагомий фактор ризику.

В момент прийняття рішення про інвестування в новий бізнес складно точно передбачити економічний ефект цієї операції. Тому нерідко рішення приймаються на інтуїтивній основі. Грамотне, математично обґрунтоване прийняття рішень інвестиційного характеру, як і будь-який інший вид управлінської діяльності, ґрунтується на використанні різних формалізованих і неформалізованих методів.

Поточний проект проаналізований з точки зору "стійкості" до ризиків. В основі аналізу лежить метод "Монте - Карло", основні засади якого викладені в розділі "Стійкість проекту до ризиків" цього документа. Для аналізу в цьому бізнес - плані використовувалася завідомо песимістична модель сценарію розвитку бізнесу. Аналіз проекту показав "завидну" стабільність проекту до ризиків, тим самим в черговий раз підтвердивши свою привабливість для інвестора, його надійність і гарантії повернення кредиту.

Для оцінок в поточному проекті використовувалися звіти про прибутки і збитки, кеш – фло. У бізнес – плані побудований баланс, розраховані фінансові показники проекту, що використовуються в міжнародній практиці. Також у бізнес – плані описані методи розрахунку цих показників та їх оцінка.

Результатом розрахунку фінансових показників є таблиця інтегральних показників проекту, що вказує на високу рентабельність проекту і швидку його окупність. У маркетинговому розділі бізнес – плану виконано аналіз ситуації на ринку, розглянуто основні виробники продукції на українському ринку, описані тенденції і перспективи розвитку ринку, представлена структура імпортно – експортних операцій, основні методи державного регулювання ринку, виконаний SWOT – аналіз. У додатку до бізнес – плану представлені стандарти ДСТУ на сировину і продукцію.

У результаті аналізу всіх проведених розрахунків у бізнес – плані розрахунків можна з упевненістю говорити про привабливість проекту для інвесторів і гарантії повернення позикових коштів згідно з обумовленими умовами.

ПП «Майстерня бізнес - планів» також надасть Вам послуги у створенні :
1) полегшеного варіанту бізнес - плану (без маркетингової та описових частин);
2) ТЕО (техніко - економічного обґрунтування);
3) бізнес - презентації;
4) маркетингової концепції;
5) підготовки бізнес - есе;
6) маркетингових досліджень (анкетування, польові, експертні, телефонні опитування)


У нас багато інших робіт і можливостей.
Звертайтеся, ми знайдемо компромісне рішення для будь-яких запитів.

Для партнерів компанії існує можливість участі в проектах пільгового кредитування американським інвестфондом на суму, що перевищує  $US 10 млн (не менше 11% власної участі).

Користувальницькі характеристики
Для малого бізнесуСередній бізнес, Великий бізнес
Повернення инветcиційСередній
Вихід на ринокБаланс попиту та пропозиції
Допомога у проведенні операцій з продажу бізнесуTrue
Допомога у проведенні операцій з купівлі бізнесуTrue
Допомога у виборі способу залучення зовнішнього фінансуванняTrue
Допомога в пошуку майбутнього інвестораTrue
Залучення капіталу портфельних інвесторівTrue
Розробка структури інвестуванняОцінка інвестиційної привабливості проектів, Незалежна оцінка бізнесу, Вибір стратегії фінансування, Розроблення інвестиційної документації, Розрахунок фінансових параметрів, Підготовка презентаційних матеріалів
Моніторинг розвитку ситуації після завершення операціїTrue
Основні
ВиробникІдейка
  • Ціна: від 15 000 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner