Кошик
211 відгуків
Майстерня бізнес - планів
+380 (98) 692-80-17
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Що таке БІЗНЕС - ПЛАН і навіщо він потрібен ?

Що таке БІЗНЕС - ПЛАН і навіщо він потрібен ?

Поняття бізнес-плану є російським еквівалентом англійської «business plan», що означає план справи, бізнесу, комерційної діяльності, торгівлі.

Бізнес-план – це програма дій підприємця, обґрунтована цільовим аналізом кон'юнктури ринку, інвестицій, товарів і послуг, власних завдань і ресурсів.

Результатом ознайомлення з добре складеним бізнес-планом є відповіді на питання :

  • Чи варто цим займатися ?
  • Яка вигода ?
  • Як скоро окупиться ?
  • Який з бізнесів краще ? Як порівняти ?
  • Що потрібно для початку ?
  • З ким доведеться конкурувати ? Які мої переваги ?
  • Яким повинен бути бізнес через рік ? Два ?

Успішні підприємці, які зробили ставку не на "авось", а на обмірковану, зважену і розраховану в показниках стратегію розвитку без бізнес-плану не вживають ніяких скільки-небудь серйозних дій. Для таких суб'єктів бізнесу бізнес-план є основним документом.

У певному сенсі бізнес-план являє собою формалізацію системного підходу до процесу планування, форму обґрунтування економічної доцільності обраних фірмою напрямків діяльності та використання тих чи інших джерел фінансування цієї діяльності, оцінки очікуваних фінансових результатів - рівня продажів, прибутку, ефективності від інвестування у той чи інший проект.

Крім цього бізнес - план - це зручна, загальноприйнята форма ознайомлення потенційних інвесторів з проектом, в якому їм пропонується взяти участь.

Основна мета бізнес-плану - досягнення розумного і здійсненного компромісу між тим, що фірма хоче і що може досягти. План покликаний показати працівникам і потенційним інвесторам цілісність пропонованого курсу, продемонструвати, як одне випливає з іншого.

Придбати або ознайомитися з професійними бізнес - планів, за якими працюють найбільші підприємства галузі можна тут.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner